Veoauto jahutamine

Säilita külm pea ka kõige kuumemates olukordades!

Kabiinijahutus:

Tavaliselt paigaldatakse jahutusseade sõiduki katusele ja seda võib turvaliselt kasutada ka juhi magamise ajal.  Sõidukis sees on juhtseade, nupud ja kasutajal ka pult. Positiivne külg meie pakutavate seadmete korral on, et seisma jäädes auto konditsioneeri kasutada ei saa, küll aga jahutuse lisaseadet.

Jahuteid toodetakse ja paigaldatakse selleks, et pakkuda sõidukijuhtidele kvaliteetset töö ja puhkeaega. Halbades tingimustes magamine väsitab ja tulemused on tänu sellele väga halvad. Volvo tegi analüüsi, et jahutitega autodel oli õnnetuste arv suvisel ajal 40% madalam, kui nende autopargi ilma jahutita autodel. Sõiduki kabiini temperatuur võib tõusta suvistes tingimustes üle 50 kraadi. Töötamistestid on läbi viidud kõik lõuna Euroopa suvedes. Suvel on tavaliselt kuni 40% õhuniiskust.

Jahutid on õhukonditsioneerid või vee aurustamise põhimõttel töötavad seadmed, mis töötavad  12/24V toitepingega. Jahutid  on mõeldud töötama olukorras, kui veoauto mootor on väljalülitatud.

Kuna veoautod on erinevad, siis ei ole olemas „parimat“ jahuti mudelit, vaid on olemas õige mudel teie auto tarbeks.

Meie pakume teile EBERCOOL, COOLTRONIC ja ALEX-ORIGINAL kabiinijahuteid.

Kaubaruumi jahutus:

Kui sul on vaja transportida kiiresti riknevaid kaupu kaubikuga/kaubaautoga, siis pole probleemi tänu kaubaruumi jahutussüsteemidele ja mobiilsetele jahutuskonteineritele. Meie poolt pakutavad tooted on vastused teie vajadustele külmaahela transpordis. Loe lisaks … 

Meie pakume teile EUROENGEL ja ALEX-ORIGINAL  kaubaruumi jahutuslahendusi.