Bussi jahutamine

Jahedam õhk nii juhile kui sõitjatele

Meie tootevalikus on sobivad jahutid nii reisijate, kui ka juhikoha jahutamiseks.

Salongijahutus:

Salong on ühendatud ruum nii juhi kui reisijate jaoks. Seda ruumi on kuumal suvepäeval hea jahutada enne sõitma asumist või sõidu vahepausidel. Reisijateruum kuumeneb tavaliselt  paari minutiga üles, kui seal on sees inimesed, kes eraldavad ka ise soojust lisaks väljast tulevale kuumusele. Nagu me teame, et parklates ei tohi seista käiva mootoriga, siis selleks probleemi lahenduseks on olemas autonoomsed salongijahutid, mis töötavad auto akude pealt.

Meie pakume teile ALEX-ORIGINAL  salongi jahutuslahendusi.

Kabiinijahutus:

Tavaliselt paigaldatakse jahutusseade sõiduki katusele ja seda võib turvaliselt kasutada ka juhi magamise ajal.  Sõidukis sees on juhtseade, nupud ja kasutajal ka pult. Positiivne külg meie pakutavate seadmete korral on, et seisma jäädes auto konditsioneeri kasutada ei saa, küll aga jahutuse lisaseadet.

Jahuteid toodetakse ja paigaldatakse selleks, et pakkuda sõidukijuhtidele kvaliteetset töö ja puhkeaega. Halbades tingimustes magamine väsitab ja tulemused on tänu sellele väga halvad. Volvo tegi analüüsi, et jahutitega autodel oli õnnetuste arv suvisel ajal 40% madalam, kui nende autopargi ilma jahutita autodel. Sõiduki kabiini temperatuur võib tõusta suvistes tingimustes üle 50 kraadi. Töötamistestid on läbi viidud kõik lõuna Euroopa suvedes. Suvel on tavaliselt kuni 40% õhuniiskust.

Jahutid on õhukonditsioneerid või vee aurustamise põhimõttel töötavad seadmed, mis töötavad  12/24V toitepingega. Jahutid  on mõeldud töötama olukorras, kui veoauto mootor on väljalülitatud.

Kuna veoautod on erinevad, siis ei ole olemas „parimat“ jahuti mudelit, vaid on olemas õige mudel teie auto tarbeks.

Meie pakume teile EBERCOOL, COOLTRONIC ja ALEX-ORIGINAL kabiinijahuteid.